LIVE SCORES

90  CS Deportivo Pereira  1 - 1  Bucaramanga

İY  Cancun FC  1 - 1  Cimarrones de Sonora FC

24  Los Angeles FC  1 - 0  Seattle Sounders

13:00  24Erzincanspor - 52 Orduspor FK

13:00  Turgutluspor - Mardin 1969 Spor

13:00  Van Spor FK - Zonguldak Komurspor

13:00  Hekimoglu Trabzon - Duzcespor

13:00  Kocaelispor - Bayburt Ozel Idare

13:00  Corum FK - Arnavutkoy Belediyesi Genclik Ve Spor

13:30  Kirsehir Belediye Spor - Darica Genclerbirligi

YESTERDAY'S MATCH RESULT

TURKEY - TURKIYE KUPASI
13:00
MKE Ankaragucu
20
Somaspor
10
14:00
Amed Sportif Faaliyetler
32
Tarsus Idman Yurdu
02
14:00
Akhisar Bld Spor
42
Bergama
10
14:00
Boluspor
10
Carsambaspor
00
14:00
Eyupspor
20
1928 Bucaspor
20
15:30
Altay
51
Belediye Derincespor
21
18:00
Samsunspor
21
1922 Konyaspor
11
20:45
Adanaspor
20
Adiyaman 1954
10
SPAIN - LALIGA
20:00
Deportivo Alaves
10
Elche CF
00
22:00
Espanyol
11
Ath. Bilbao
10
22:30
Villarreal CF
33
Cadiz CF
12
ITALY - SERIE A
19:30
Spezia
11
Genoa
00
19:30
Venezia
12
Salernitana
10
21:45
Milan
10
Torino
10
ENGLAND - EFL CUP
21:45
Chelsea FC
11
Southampton FC
10
21:45
Arsenal
20
Leeds United
00
21:45
QPR
00
Sunderland AFC
00
PORTUGAL - LEAGUE CUP
21:00
Santa Clara
31
Porto
10
23:15
Sporting Lisbon
21
Famalicao
10
NETHERLANDS - KNVB BEKER
19:45
Stedoco
05
Utrecht
02
21:00
Kozakken Boys Werkendam
12
Telstar
01
21:00
Volendam
03
Emmen
00
21:00
VV Sparta Nijkerk
02
ADO Den Haag
00
21:00
ACV Assen
03
MVV Maastricht
02
21:00
ltijd Sterker Worden Hendrik-Ido-Ambacht
13
Heracles
01
21:00
SV Spakenburg
30
Dordrecht
30
21:00
PEC Zwolle
41
De Graafschap
10
21:00
Roda JC Kerkrade
21
Den Bosch
01
21:00
SV Dvs 33 Ermelo
21
Eindhoven
10
22:00
NAC Breda
11
VVV Venlo
01
ECUADOR - LIGAPRO PRIMERA A
03:00
Dep. Cuenca
11
Macará
11
CHILE - PRIMERA DIVISION
03:00
Curico Unido
11
Deportes Union La Calera
00
ARGENTINA - PRIMERA NACIONAL
03:00
Estudiantes RC
20
Riestra
00
03:05
Temperley
32
Belgrano
10
ARGENTINA - SUPERLIGA
03:15
Independiente
10
Union
00
BRAZIL - BRASILEIRO SERIE A
03:30
Palmeiras
21
Recife
01
COLOMBIA - PRIMERA B
04:05
Real Cartagena FC
11
Atletico FC
01
INTERNATIONAL YOUTH - U23 AFC CHAMPIONSHIP, QUALIFICATION
07:00
Japan
40
Cambodia
20
CHINA - CHINA LEAGUE 2
09:00
Guangxi Pingguo Haliao
00
Xiamen Egret Island
00
09:00
Qingdao Youth Island
10
Hebei Kungfu
10
INDONESIA - LIGA 1
11:15
PSM Makassar
00
Tira-Persikabo
00
AUSTRIA AMATEUR - REGIONALLIGA TIROL
11:30
SVG Reichenau
42
SV Fugen
20
12:00
SV Worgl
62
SV Innsbruck
40
INTERNATIONAL YOUTH - U19 EUROPEAN CHAMPIONSHIP, KADIN, QUALIFICATION
12:00
Malta
01
Georgia
01
INTERNATIONAL - INT. FRIENDLY GAMES W
12:05
Australia
22
Brazil
10
AUSTRIA - OFB CUP
12:30
Lafnitz
35
Wolfsberger
22
ARMENIA - PREMIER LEAGUE
12:45
Ararat
10
Van
00
KAZAKHSTAN - PERVAYA LIGA
13:00
Kairat II
10
Taraz II
10
MOLDOVA - CUPA MOLDOVA
13:00
Sfintul Gheorghe
10
Victoria
10
13:00
Petrocub Hincesti
60
Olimp Comrat
10
13:00
CSF Spartanii Selemet
13
Dinamo Auto
01
AZERBAIJAN - FIRST DIVISION
13:00
Qaradag Lokbatan
20
Sabail II
00
PAKISTAN - PREMIER LEAGUE
13:00
Muslim FC
12
Civil Aviation Authority FC
10
AZERBAIJAN - FIRST DIVISION
13:30
Sabah II
13
MOIK
01
13:30
Gabala II
60
Zira II
20
ARMENIA - PREMIER LEAGUE
14:00
Sevan
00
Urartu
00
ARMENIA - FIRST LEAGUE
14:00
BKMA II
01
L. Artsakh
01
ENGLAND AMATEUR - PROFESSIONAL DEVELOPMENT LEAGUE
14:00
Ipswich Town
12
Cardiff City
12
CROATIA - CROATIAN CUP
14:00
NK Rudes Zagreb
02
NK Osijek
00
INTERNATIONAL YOUTH - U19 EUROPEAN CHAMPIONSHIP, KADIN, QUALIFICATION
14:00
Faroe Islands
05
Belarus
03
14:00
Cyprus
24
North Macedonia
21
INTERNATIONAL YOUTH - U17 EUROPEAN CHAMPIONSHIP QUALIFICATION
14:00
France
30
Moldova
20
ISRAEL - ISRAEL CUP
14:00
Maccabi Shaaraim
10
Maccabi Bnei Reina
00
14:00
Haifa Robbie Shapira
05
Ironi Tiberias
00
14:00
Hapoel Marmorek FC
31
Hapoel Bikat Hayarden
01
14:00
MS Tira
21
Tzeirey Tira
20
14:00
Bnei Eilat
04
Hapoel Kfar Saba FC
01
14:00
Tzeirey Taibe
31
Maccabi Tzur Shalom
11
14:00
Maccabi Y.
02
Kafr Qasim
00
14:00
MS Tirat Hacarmel
24
Maccabi Kabilio Jaffa
11
14:00
Ahva Kfar Manda
21
Maccabi Ironi Ashdod FC
21
INDONESIA - LIGA 1
14:15
PSIS Semarang
01
Persib Bandung
00
INTERNATIONAL - WORLD CHAMPIONSHIP QUALIFICATION, KADIN, UEFA
14:30
North Macedonia
23
Luxembourg
11
POLAND - PUCHAR POLSKI
14:30
Unia Skierniewice
02
Lech
02
14:30
KS Lechia Zielona Gora
01
MKS Arka Gdynia
00
INTERNATIONAL YOUTH - U19 EUROPEAN CHAMPIONSHIP, KADIN, QUALIFICATION
14:30
Kazakhstan
01
Lithuania
00
14:30
Bulgaria
20
Greece
00
AUSTRIA AMATEUR - REGIONALLIGA TIROL
15:00
Schwaz
20
Kufstein
00
ENGLAND AMATEUR - PROFESSIONAL DEVELOPMENT LEAGUE
15:00
Bristol City
02
Queens Park Rangers
02
RUSSIA - RUSSIAN CUP
15:00
Orenburg
03
Dinamo Mosc.
01
INTERNATIONAL YOUTH - U23 AFC CHAMPIONSHIP, QUALIFICATION
15:00
Indonesia
23
Australia
00
INTERNATIONAL - WORLD CHAMPIONSHIP QUALIFICATION, KADIN, UEFA
15:00
Bosnia & Herzegovina
04
Russia
02
ETHIOPIA - PREMIER LEAGUE
15:00
Sebeta
01
Defence Force FC
00
MOLDOVA - CUPA MOLDOVA
15:00
Balti
30
Cahul 2005
30
INTERNATIONAL YOUTH - U19 EUROPEAN CHAMPIONSHIP, KADIN, QUALIFICATION
15:00
Northern Ireland
02
Ireland
01
15:00
England
10
Switzerland
00
15:00
Turkey
03
Hungary
01
15:00
Finland
12
Denmark
10
INTERNATIONAL YOUTH - U17 EUROPEAN CHAMPIONSHIP QUALIFICATION
15:00
Cyprus
03
Greece
01
ROMANIA - ROMANIA CUP
15:00
Acso Filiasi
22
Hermannstadt
11
UGANDA - PREMIER LEAGUE
15:00
Arua Hill SC
00
Onduparaka FC
00
15:00
Bright Stars FC
00
URA FC
15:00
Bul FC
01
Express FC
01
15:00
Uganda Police FC
01
Wakiso Giants FC
01
15:00
Tooro United FC
11
Gadaffi FC
11
BULGARIA - BULGARIAN CUP
15:00
Lokomotiv Sofia
02
Lokomotiv Plovdiv
00
GREECE - GREECE CUP
15:00
Levadeiakos
10
Asteras
00
15:00
Anagennisi Karditsas 1904
00
Kallithea Athén
00
SWEDEN AMATEUR - U21
15:00
GIF Sundsvall
60
Orebro SK
60
JORDAN - JORDAN 1ST DIVISION
15:30
Mansheyat Bani Hasan FC
03
Moghayer AL Sarhan
03
15:30
Ittihad AL Ramtha
10
Al-Yarmouk
10
ITALY - PRIMAVERA CUP
15:30
Hellas Verona FC
21
Udinese Calcio
20
AUSTRIA - OFB CUP
15:30
Weiz
14
A. Klagenfurt
01
OMAN - OMANI LEAGUE
15:50
Oman Club
00
Dhofar SCSC
00
AUSTRIA AMATEUR - REGIONALLIGA TIROL
16:00
SV Hall
11
Wacker Innsbruck II
10
BULGARIA - SECOND PROF. LEAGUE
16:00
Pfk Botev Plovdiv II
21
PNeftochimic 1962 Burgas
10
CROATIA - CROATIAN CUP
16:00
NK Belisce
15
HNK Hajduk Split
12
INTERNATIONAL YOUTH - U19 EUROPEAN CHAMPIONSHIP, KADIN, QUALIFICATION
16:00
Azerbaijan
02
Poland
00
16:00
Italy
11
Norway
10
EGYPT - PREMIER LEAGUE
16:00
Al Mokawloon Al Arab
10
Eastern Company SC
10
PAKISTAN - PREMIER LEAGUE
16:15
Pakistan Navy
03
PAF FC
01
SOUTH AFRICA - NATIONAL FIRST DIVISION
16:30
Jdr Stars
10
Venda Football Academy
10
16:30
Polokwane City
00
Jomo Cosmos FC
00
16:30
Richards Bay FC
10
Pretoria Callies
10
POLAND - PUCHAR POLSKI
16:45
Swit Nowy Dwor Mazowiecki
21
Lechia
01
INDONESIA - LIGA 1
16:45
Persija Jakarta
01
Persebaya Surabaya
01
AUSTRIA AMATEUR - REGIONALLIGA TIROL
17:00
SV Telfs
54
WSG Tirol
32
17:00
Kitzbuhel
00
Imst 1933
00
GERMANY AMATEUR - REGIONALLIGA SOUTHWEST
17:00
Giessen
03
Offenbacher Kickers 1901
01
17:00
Bahlinger SC
10
TSG Hoffenheim II
10
CHILE - PRIMERA DIVISION
17:00
Cobresal
23
O´Higgins
11
RUSSIA - RUSSIAN CUP
17:00
Metallurg Lipetsk
02
CSKA Moscow
01
RUSSIA - PFL, WEST
17:00
Kazanka Moscow
71
Torpedo Vladimir
71
INTERNATIONAL - WORLD CHAMPIONSHIP QUALIFICATION, KADIN, UEFA
17:00
Ukraine
06
Spain
02
17:00
Azerbaijan
12
Malta
00
17:00
Armenia
01
Kosovo
00
POLAND - PUCHAR POLSKI
17:00
Wieczysta Krakow
00
Rks Garbarnia Krakow
17:00
Widzew
00
Jastrzebie
INTERNATIONAL YOUTH - U19 EUROPEAN CHAMPIONSHIP, KADIN, QUALIFICATION
17:00
Romania
10
Israel
10
ALGERIA - LIGUE 2
17:00
Js Bordj Menaiel
30
MO Constantine
30
17:00
US Chaouia
10
Skikda
10
17:00
Teleghma
20
Annaba
20
17:00
MO Bejaia
31
Bordj Bou Arreridj
31
17:00
Lakhdaria
11
Mlila
11
17:00
Hamra Annaba
00
Irb Ouargla
00
17:00
Eulma
12
Khenchela
12
17:00
Batna
00
Bejaia
17:00
ASM Oran
00
Harrach
00
17:00
Boufarik
31
Bel Abbes
31
17:00
USM Hadjout
05
GC Mascara
05
17:00
Sc Ain Defla
00
Temouchent
00
17:00
Saida
10
JSM Tiaret
10
17:00
RC Kouba
21
Ben Aknoun
21
17:00
Oued Sly
00
Ain Ouessara
00
17:00
El Bayadh
20
Khemis
20
OMAN - OMANI LEAGUE
17:00
Bahla Club
10
Al Suwaiq
10
INTERNATIONAL - WORLD CHAMPIONSHIP QUALIFICATION, KADIN, UEFA
17:05
Germany
70
Israel
40
UNITED ARAB EMIRATES - LEAGUE CUP
17:15
Emirates
10
Al Ain
00
GREECE - GREECE CUP
17:15
AE Larissa FC
11
PAS Giannina
00
QATAR - STARS LEAGUE
17:20
Al Rayyan SC
42
Al-Sailiya SC
00
17:20
Umm-Salal SC
13
Al-Sadd SC
12
INTERNATIONAL - WORLD CHAMPIONSHIP QUALIFICATION, KADIN, UEFA
17:30
Slovakia
20
Georgia
20
SAUDI ARABIA - DIVISION 1
17:55
AL Kawkab
01
Bisha FC
01
INTERNATIONAL - WORLD CHAMPIONSHIP QUALIFICATION, KADIN, UEFA
18:00
Bulgaria
05
Portugal
02
18:00
Kazakhstan
05
France
04
ETHIOPIA - PREMIER LEAGUE
18:00
Saint George SC
41
Ethiopian Coffee SC
10
INTERNATIONAL YOUTH - U17 EUROPEAN CHAMPIONSHIP QUALIFICATION
18:00
Russia
12
Germany
10
18:00
San Marino
05
Romania
02
ROMANIA - ROMANIA CUP
18:00
Gaz Metan
01
Chindia
01
SLOVAKIA - SLOVENSKY POHAR
18:00
FK Zeleziarne Podbrezova
22
Spartak Trnava
02
MOROCCO - BOTOLA
18:00
Olympique C.of Khouribga
11
Rapide Oued Zem
10
INTERNATIONAL - INT. FRIENDLY GAMES W
18:00
Ecuador
14
Venezuela
12
SAUDI ARABIA - DIVISION 1
18:05
AL Khlood
00
AL Wehda FC
00
INTERNATIONAL - WORLD CHAMPIONSHIP QUALIFICATION, KADIN, UEFA
18:15
Finland
12
Ireland
01
18:30
Lithuania
05
Italy
03
CROATIA - CROATIAN CUP
18:30
HNK Sibenik
11
NK Slaven Belupo
00
CZECH REPUBLIC - CUP
18:30
Bohemians 1905
10
Vysocina
00
EGYPT - PREMIER LEAGUE
18:30
El Gouna FC
11
Ceramica Cleopatra
01
OMAN - OMANI LEAGUE
18:30
Al-Ittihad Club
01
AL Musannah SC
01
18:30
Al-Rustaq
12
AL Nasr (OMA)
12
INTERNATIONAL - WORLD CHAMPIONSHIP QUALIFICATION, KADIN, UEFA
19:00
Montenegro
15
Denmark
03
19:00
Serbia
20
Turkey
10
BULGARIA - BULGARIAN CUP
19:00
Levski Sofya
70
FK Septemvri Simitli
30
DENMARK - DBU POKALEN
19:00
Horsens
13
Vejle BK
10
19:00
Fredericia
12
Hvidovre IF
11
POLAND - PUCHAR POLSKI
19:00
KKS 1925 Kalisz
12
Raków
02
GERMANY - DFB POKAL
19:30
Preussen 06 Munster
13
Hertha BSC
11
19:30
SV Babelsberg
01
RB Leipzig
01
19:30
TSV 1860 Munich
10
Schalke 04
10
19:30
TSG Hoffenheim
51
Holstein Kiel
20
UKRAINE - UKRAINE CUP
19:30
Metalist 1925
25
Oleksandria
02
QATAR - STARS LEAGUE
19:35
Al-Gharafa SC
50
Al-Khor SC
40
SAUDI ARABIA - DIVISION 1
19:40
AL Nahda KSA
00
AL Adalh FC
00
ISRAEL - ISRAEL CUP
19:40
Hapoel Ramat Gan Givatayim FC
23
Beitar Tel Aviv Bat Yam FC
10
19:45
Hapoel Acre FC
10
Hapoel Nir Ramat Hasharon FC
00
19:50
Maccabi Achi Nazareth FC
20
Hapoel Ra`anana FC
20
SWEDEN - SUPERETTAN
20:00
Helsingborg
01
GAIS
01
20:00
Trelleborgs
40
AEskilstuna
10
GERMANY AMATEUR - REGIONALLIGA SOUTHWEST
20:00
TSV Schott Mainz
31
Astoria Walldorf
20
20:00
VfB Stuttgart II
11
FSV Frankfurt 1899
01
20:00
VfR Aalen
12
SSV Ulm 1846
11
20:00
TSG Balingen 1848
11
Rot-Weiss Koblenz
10
20:00
FK 03 Pirmasens
12
KSV Hessen Kassel
11
FRANCE - NATIONAL
20:00
US Avranches
20
Annecy FC
10
20:00
Football Bourg-En-Bresse Peronnas 01
02
US Concarneau
02
20:00
LB Chateauroux
21
Chambly Oise
00
20:00
Stade Olympique Choletais
34
Villefranche-Beaujolais
01
20:00
Sete 34
40
US Boulogne
20
GERMANY AMATEUR - HESSENLIGA
20:00
Eintracht Stadtallendorf
31
Hunfelder SV 1919
31
GERMANY AMATEUR - REGIONALLIGA BAVARIA
20:00
Eltersdorf
00
Greuther Furth II
INTERNATIONAL - WORLD CHAMPIONSHIP QUALIFICATION, KADIN, UEFA
20:00
Faroe Islands
17
Hungary
15
20:00
Norway
40
Belgium
20
20:00
Switzerland
50
Croatia
20
20:00
Greece
14
Slovenia
12
SWITZERLAND - SCHWEIZER CUP
20:00
Aarau
01
Lausanne
00
INTERNATIONAL YOUTH - U19 EUROPEAN CHAMPIONSHIP, KADIN, QUALIFICATION
20:00
Scotland
03
Netherlands
01
20:00
Ukraine
01
Austria
00
ISRAEL - ISRAEL CUP
20:00
Sektzia Ness Ziona FC
12
Bnei Yehuda Tel Aviv FC
00
MOROCCO - BOTOLA
20:15
Ittihad Tanger
11
MC Oujda
01
GERMANY AMATEUR - OBERLIGA RHEINLAND-PFALZ
20:30
Karbach
01
Eintracht Trier
01
INTERNATIONAL - WORLD CHAMPIONSHIP QUALIFICATION, KADIN, UEFA
20:30
Latvia
010
England
04
20:45
Poland
20
Albania
10
ENGLAND - EFL TROPHY
21:00
Rotherham United
50
Manchester City U21
00
21:00
Gillingham FC
02
West Ham United U21
02
21:00
Milton Keynes Dons
24
Aston Villa U21
22
21:00
Cheltenham Town
00
Chelsea London U21
00
GERMANY - DFB POKAL
21:00
B.Dortmund
20
Ingolstadt 04
00
INTERNATIONAL - WORLD CHAMPIONSHIP QUALIFICATION, KADIN, UEFA
21:00
Belarus
02
Netherlands
00
21:00
Northern Ireland
22
Austria
01
ARGENTINA - PRIMERA C
21:00
General Lamadrid
11
CS Italiano
00
SWITZERLAND - SCHWEIZER CUP
21:00
Biel-Bienne
10
Lausanne-Ouchy
00
BELGIUM - BEKER VAN BELGIE
21:00
Oostende
81
CS Onhaye
41
ROMANIA - ROMANIA CUP
21:00
Dinamo Bükres
12
Arge?
00
SWEDEN - DIVISION 2, SODRA GOTALAND
21:00
IFK Karlshamn
21
Solvesborgs GoIF
01
EGYPT - PREMIER LEAGUE
21:00
Zamalek SC
20
Enppi Club
10
GERMANY AMATEUR - OBERLIGA NIEDERSACHSEN
21:00
Heeslinger SC
30
TB Uphusen
30
INTERNATIONAL - INT. FRIENDLY GAMES W
21:05
Scotland
02
Sweden
00
INTERNATIONAL - WORLD CHAMPIONSHIP QUALIFICATION, KADIN, UEFA
21:15
Wales
40
Estonia
10
SWITZERLAND - SCHWEIZER CUP
21:15
Yverdon
22
Zürich
10
BRAZIL - U20 CAMPEONATO BRASILEIRO
21:15
Flamengo RJ
30
Vasco da Gama RJ
30
SCOTLAND - CHAMPIONSHIP
21:30
Greenock Morton FC
00
Partick Thistle FC
00
BELGIUM - BEKER VAN BELGIE
21:30
Mechelen
21
Saint-Gilloise
10
21:30
RWD Molenbeek 47
12
Zulte Waregem
11
POLAND - PUCHAR POLSKI
21:30
Tychy
00
Wisla Krakow
ENGLAND AMATEUR - SOUTHERN FOOTBALL LEAGUE, PREMIER DIVISION SOUTH
21:30
Wimborne Town
11
Merthyr Town
11
PARAGUAY - SEGUNDA DIVISION
21:30
Sportivo Ameliano
30
Sportivo Iteno
30
21:30
Tacuary Asuncion
40
Rubio Nu
40
21:30
CS 2 de Mayo
18
Sportivo San Lorenzo
18
21:30
Resistencia FC
00
Independiente Campo Grande
00
SCOTLAND - CHAMPIONSHIP
21:45
Ayr United FC
01
Kilmarnock FC
00
21:45
Dunfermline Athletic FC
11
Raith Rovers FC
00
21:45
Hamilton Academical FC
10
Queen of The South FC
00
21:45
Inverness Caledonian Thistle FC
01
Arbroath FC
00
ENGLAND - NATIONAL LEAGUE
21:45
Aldershot Town FC
02
Weymouth FC
01
21:45
Altrincham FC
12
Solihull Moors FC
10
21:45
Chesterfield FC
10
Eastleigh FC
10
21:45
Halifax Town
10
Dagenham and Redbridge FC
10
21:45
Kings Lynn FC
01
Boreham Wood FC
01
21:45
Maidenhead United FC
32
Wrexham AFC
21
21:45
Notts County
11
Bromley FC
00
21:45
Southend United
00
Dover Athletic FC
21:45
Stockport County FC
12
Barnet FC
11
21:45
Wealdstone FC
10
Grimsby Town
10
21:45
Yeovil Town
20
Woking FC
10
ENGLAND AMATEUR - NATIONAL LEAGUE NORTH
21:45
AFylde
20
Spennymoor Town FC
10
21:45
ATelford United
00
Guiseley FC
21:45
Boston United FC
21
York City FC
11
21:45
Brackley Town FC
00
Alfreton Town FC
21:45
Chester FC
32
Gloucester City
10
21:45
Chorley FC
11
Kidderminster Harriers FC
00
21:45
Curzon Ashton FC
00
Gateshead FC
21:45
Hereford FC
00
Kettering Town
21:45
Leamington FC
30
Farsley Celtic FC
20
21:45
Southport FC
30
Darlington FC
20
ENGLAND AMATEUR - NATIONAL LEAGUE SOUTH
21:45
Chippenham Town
12
Hemel Hempstead Town
11
21:45
Dorking Wanderers
43
Eastbourne Borough
12
21:45
Dulwich Hamlet
00
Maidstone United FC
00
21:45
Ebbsfleet United FC
20
Braintree Town FC
00
21:45
Hungerford Town FC
11
Havant & Waterlooville
10
21:45
Slough Town FC
20
Bath City FC
10
21:45
St Albans City
41
Billericay Town
31
21:45
Welling United
23
Hampton & Richmond Borough
20
ENGLAND - EFL TROPHY
21:45
AWimbledon
02
Crystal Palace U21
00
21:45
Oxford United
32
Tottenham Hotspur U21
21
ENGLAND AMATEUR - SOUTHERN FOOTBALL LEAGUE,PREMIER DIVISION CENTRAL
21:45
Nuneaton Borough
22
Alvechurch
22
ENGLAND AMATEUR - SOUTHERN FOOTBALL LEAGUE, PREMIER DIVISION SOUTH
21:45
Hayes & Yeading United
00
Salisbury FC
21:45
Poole Town
14
Truro City
14
21:45
Yate Town
00
Farnborough FC
GERMANY - DFB POKAL
21:45
VfL 1899 Osnabruck
22
Freiburg
01
21:45
1 Nuremberg
11
Hamburg
01
21:45
FSV Mainz
32
A.Bielefeld
01
INTERNATIONAL - WORLD CHAMPIONSHIP QUALIFICATION, KADIN, UEFA
21:45
Iceland
50
Cyprus
30
ENGLAND - LEAGUE TWO
21:45
Colchester United
13
Sutton United
12
NORTHERN IRELAND - LEAGUE CUP
21:45
Portadown FC
10
Ballinamallard United
10
WALES - LEAGUE CUP
21:45
Haverfordwest County AFC
02
Cardiff Metropolitan University FC
00
21:45
Barry Town United FC
71
Pontypridd Town
11
21:45
Connah`s Quay Nomads FC
40
Holywell Town
10
21:45
Bala Town FC
31
Newtown AFC
21
SAN MARINO - COPPA TITANO
21:45
SS San Giovanni
01
Domagnano
00
21:45
SP Tre Fiori
20
Fiorentino
10
BELGIUM - BEKER VAN BELGIE
21:45
Royal Mouscron
01
Standard Liege
01
ENGLAND AMATEUR - ISTHMIAN LEAGUE, PR. DIV
21:45
Margate FC
20
East Thurrock United
20
ENGLAND - LEAGUE ONE
21:45
Doncaster Rovers
11
Cambridge United
01
ENGLAND AMATEUR - NORTHERN PREMIER LEAGUE, PREMIER DIVISION
21:45
Witton Albion
20
Atherton Collieries
20
ENGLAND AMATEUR - ISTHMIAN LEAGUE, PR. DIV
21:45
Bognor Regis Town
24
Folkestone Invicta
24
21:45
Corinthian Casuals
02
Bishop´s Stortford
02
21:45
Worthing FC
21
Merstham FC
21
ENGLAND AMATEUR - SOUTHERN FOOTBALL LEAGUE, PREMIER DIVISION SOUTH
21:45
Chesham United
22
Beaconsfield Town
22
21:45
Harrow Borough
10
Gosport Borough
10
ENGLAND AMATEUR - SOUTHERN FOOTBALL LEAGUE,PREMIER DIVISION CENTRAL
21:45
Royston Town
13
Banbury United
13
21:45
Biggleswade Town
32
Leiston FC
32
21:45
Tamworth FC
00
Hitchin Town
00
21:45
Stratford Town
12
ARushden And Diamonds
12
ENGLAND - LEAGUE ONE
21:45
Wigan Athletic
12
Lincoln City
01
ENGLAND - FA CUP, QUALIFICATION
21:45
Yate Town
10
Dover Athletic FC
10
NORTHERN IRELAND - LEAGUE CUP
22:00
Ards FC
14
Cliftonville FC
01
PORTUGAL - CAMPEONATO DE PORTUGAL
22:00
Louletano DC
22
Olhanense
22
BOLIVIA - DIVISION PROFESIONAL
22:00
Guabira
00
The Strongest
00
MOROCCO - BOTOLA
22:30
Raja
11
Fus Fath Union Sportive Rabat
10
USA - NCAA REGULAR SEASON, KADIN
23:00
Unc Asheville Bulldogs
12
High Point Panthers
10
COLOMBIA - PRIMERA A, CLAUSURA
00:00
Envigado
21
Millonarios
00
BRAZIL - BRASILEIRO SERIE B
01:00
CRB
11
Coritiba
00
MEXICO - LIGA DE EXPANSION MX, APERTURA
01:00
Alebrijes de Oaxaca FC
00
Atlante FC
00
USA - NCAA, REGULAR SEASON
01:00
Ohio State Buckeyes
21
Michigan Wolverines
11
BOLIVIA - DIVISION PROFESIONAL
01:15
Real Potosi
22
J. Wilstermann
11
COLOMBIA - PRIMERA A, CLAUSURA
02:00
Petrolera
30
Medellin
10
USA - USL CHAMPIONSHIP
02:00
Hartford Athletic
20
Charleston Battery
10
USA - NCAA, REGULAR SEASON
02:00
Coastal Carolina Chanticleers
10
Uab Blazers
00
USA - NCAA REGULAR SEASON, KADIN
02:00
Usc Upstate Spartans
20
Hampton Lady Pirates
10
BRAZIL - COPA PAULISTA
02:00
EC Xv de Novembro Piracicaba SP
11
AD Sao Caetano SP
10
02:00
Associacao Portuguesa de Desportos SP
12
Votuporanguense SP
10