CANLI SONUÇLAR

89  Ryukyu  3 - 2  Tochigi SC

90  Kyzylzhar SK  2 - 0  FK Kaspiy Aktau

81  Newcastle United Jets  0 - 1  Cental Coast Mariners FC

63  Albirex Niigata Singapore FC  2 - 1  Young Lions

61  Tampines Rovers FC  4 - 1  Balestier Khalsa FC

İY  Torpedo Moskova  0 - 0  Shinnik Yaroslavl

45  Baltika Kaliningrad  0 - 1  Krylia Sovyetov Samara

İY  SKA-Khabarovsk  0 - 1  Alania Vladikavkaz

45  Orenburg  1 - 0  Dinamo Brjansk

İY  Yenisey Krasnoyarsk  1 - 0  Irtysh Omsk

İY  Chaves  1 - 1  Leixoes

İY  Parnu JK Vaprus  0 - 1  Levadia Tallinn

İY  Viljandi JK Tulevik  0 - 0  Kuressaare

45  Incheon United  0 - 1  Gwangju FC

İY  FK Kauno Zalgiris  0 - 0  Dziugas

İY  Qingdao FC  0 - 0  Chongqing Liangjiang Athletic

9  Miedz Legnica  0 - 1  GKS Tychy

Uygulama Cepte

Dünün Maç Sonuçları

İNGILTERE - PREMIER LIG
22:00
Newcastle United FC
34
Manchester City FC
22
PORTEKIZ - PREMIER LIG
21:00
Pacos Ferreira
02
Gil Vicente
01
23:15
Braga
21
Moreirense
10
İSPANYA - LALIGA 2
22:00
REspanyol
02
Cartagena
01
ABD - MAJOR LEAGUE SOCCER
03:00
Dc United
10
Chicago Fire
10
KUPA LIBERTADORES
03:00
Always Ready
12
C.Olimpia
11
03:00
America de Cali
13
Atletico Mineiro MG
11
MEKSIKA - PREMIER LIG, CLAUSURA
03:00
Pachucha
31
America
11
EKVADOR - LIGAPRO SERI B
03:00
Porteno
14
Independiente Juniors
14
BREZILYA - PAULISTA SERIE A1
03:00
AA Ponte Preta SP
00
Botafogo SP
00
ARJANTIN - PRIMERA NACIONAL
03:10
Atletico Rafaela
22
CTristan Suarez
11
COPA SUDAMERICANA
03:30
Aucas
21
Melgar
01
03:30
C.River Plate Asuncion
21
Sport Huancayo
11
03:30
Penarol URU
40
Corinthians SP
20
03:30
Libertad Asuncion
10
Newells Old Boys
10
NIKARAGUA - PRIMERA DIVISION
04:00
Managua FC
31
Real Esteli
31
ABD - USL CHAMPIONSHIP
05:00
Tacoma Defiance
31
San Diego Loyal SC
10
MEKSIKA - PREMIER LIG, CLAUSURA
05:05
C.Santos Laguna
21
Monterrey
01
ÇIN - ÇIN SÜPER LIGI, KADINLAR
09:15
Henan Jianye
21
Zhejiang Hangzhou
21
09:15
Changchun Dazhong Zhuoyue
12
Shanghai Shengli
12
KAZAKISTAN - PREMIER LIG
11:00
Sachtor Karagandy
01
FK Turan
01
ÇIN - ÇIN LIGI
11:00
Meizhou Hakka FC
10
Sichuan Jiuniu
00
ÇIN - ÇIN SÜPER LIGI, KADINLAR
11:00
Wuhan Jianghan University
50
Beijing BG Phoenix FC
50
11:30
Meizhou Hakka Wfc
10
Jiangsu LFC
10
11:30
Shandong Sports Lottery
50
Sichuan Wfc
50
AVUSTRALYA - NPL, GÜNEY AVUSTRALYA, KADINLAR PREMIER LIGI
11:45
Adelaide University
20
Fulham United
20
AVUSTRALYA - NSW NPL 1
12:00
MT Druitt Town Rangers FC
01
Manly United FC
01
AVUSTRALYA - A-LIGI
12:05
Macarthur FC
31
Melbourne Victory FC
20
AVUSTRALYA - NPL,VICTORIA
12:45
Port Melbourne Sharks
20
Green Gully Cavaliers
20
RUSYA - PFL,ORTA
13:00
Khimki-M
40
Fakel-M Voronezh
40
KAZAKISTAN - PREMIER LIG
13:00
FK Akzhaiyk Uralsk
10
Kairat Almaty
00
ÇIN - ÇIN SÜPER LIGI
13:00
Shenzhen FC
22
Shandong Taishan FC
01
ÇIN - ÇIN LIGI
13:00
Shaanxi Changan
20
Zibo Cuju FC
00
AVUSTRALYA - QUEENSLAND NPL, KADINLAR
13:15
Moreton Bay United Jets FC
32
The Gap FC
32
AVUSTRALYA - NPL,VICTORIA
13:30
Bentleigh Greens
51
Melbourne Knights
51
RUANDA - NATIONAL LEAGUE
13:30
Rayon Sports FC
11
Kiyovu Sports
11
AVUSTRALYA - NPL, GÜNEY AVUSTRALYA, KADINLAR PREMIER LIGI
13:45
Salisbury Inter
40
Metro United
40
KAZAKISTAN - PREMIER LIG
15:00
Aktobe Lento
11
Kaisar Kyzylorda
11
RUSYA - PREMIER LIG, KADINLAR
15:00
FK Rostov
01
Zenit Saint Petersburg
01
ÇIN - ÇIN SÜPER LIGI
15:00
Guangzhou City
00
Cangzhou Mighty Lions
00
AFC KUPASI
15:00
Nasaf
40
Alay
00
KENYA - PREMIYER LIG
15:00
Kariobangi Sharks
10
Kakamega Homeboyz
10
İNGILTERE - PROFESSIONAL DEVELOPMENT LEAGUE
15:00
Bristol City
12
Birmingham City
11
ERMENISTAN - BIRINCI LIG
15:30
BKMA Yerevan
31
Lernayin Artsakh FC
21
İTALYA - BAHAR ŞAMPIYONASI
16:00
Torino FC
23
AS Roma
23
TANZANYA - PREMIYER LIG
16:00
Gwambina FC
01
Jkt Tanzania
01
AZERBAYCAN - PREMIER LIG
16:00
Gabala FK
22
Sabah FC
01
RUSYA - PREMIER LIG, KADINLAR
16:00
ZFK Krasnodar
10
ZHFK Yenisey Krasnoyarsk
10
UGANDA - PREMIER LEAGUE
16:00
Myda FC
30
Busoga United FC
30
RUANDA - NATIONAL LEAGUE
16:00
Bugesera FC
20
Gorilla FC
20
16:00
Apr FC
31
AS Muhanga
31
16:00
Rutsiro FC
01
Gasogi United
01
İTALYA - CAMPIONATO PRIMAVERA 2
16:00
Cosenza Calcio
11
Crotone
11
16:00
SNapoli
12
US Lecce
12
İRAN - PRO LIGI
16:25
Gol Gohar Sirjan FC
10
Zob Ahan Esfahan FC
00
16:30
Aluminium Arak
10
Shahr Khodro FC
00
İRAN - AZADEGAN LEAGUE
16:45
Ghasghaei Shiraz
01
Fajr Sepasi FC
01
16:45
Rayka Babol FC
00
Esteghlal Khuzestan FC
00
16:45
Baderan Tehran
21
Gol Reyhan Alborz
21
16:45
Khosheh Talaei
21
Shahrdari Astara
21
İRAN - PRO LIGI
16:55
Nassaji Mazandaran
10
Foolad Khuzestan FC
10
ÖZBEKISTAN - PFL
16:55
FK Agmk Olmaliq
31
Bunyodkor
01
SIRBISTAN - SUPERLIGA
17:00
FK Radnik Surdulica
03
FK TBacka Topola
00
17:00
FK Vojvodina
11
FK Spartak Subotica
01
AFC KUPASI
17:00
Ahal FC
31
FK Ravshan Kulob
20
LETONYA - VIRSLIGA
17:00
BDaugavpils
12
Noah Jurmala
01
KAZAKISTAN - PREMIER LIG
17:00
FK Astana
10
Zhetysu Taldykorgan
10
İRAN - AZADEGAN LEAGUE
17:00
Malavan Bandar Anzali FC
00
Shahin Bushehr FC
00
İRAN - PRO LIGI
17:00
Tractor Sport Club
11
Sanat Naft Abadan FC
00
ROMANYA - LIGA I
17:30
Academica Clinceni
43
Botosani
13
BULGARISTAN - BIRINCI PROF. LIG
17:30
ETAR 1924 VELIKO TARNOVO
20
BOTEV VRATSA
10
SIRBISTAN - PRVA LIGA
18:00
FK Trayal Krusevac
02
OFK Zarkovo
00
ÇEK CUMHURIYETI - FNL
18:00
Vysocina Jihlava
32
Viktoria Zizkov
21
AZERBAYCAN - PREMIER LIG
18:00
Zira FK
20
Sabail FK
00
18:00
Sumgayit FK
01
Neftchi
01
18:00
Karabağ FK
20
Keshla FK
00
LITVANYA - A LYGA
18:00
Vilnius FK Zalgiris
10
FK Panevezys
10
LETONYA - VIRSLIGA
18:00
FK Liepaja
12
FK Rigas Futbola Skola
10
18:00
FK Ventspils
02
Valmiera FC
02
BEYAZ RUSYA - VYSSHAYA LIGA
18:00
Sputnik Rechica
02
Slavia Mozyr
00
RUSYA - PREMIER LIG, KADINLAR
18:00
Ryazan VDV
20
Chertanovo Moscow
20
ÜRDÜN - JORDAN LIGI
18:00
Al Wehdat Jor
11
AL Salt
00
POLONYA - III LIGA, GROUP 2
18:00
Nielba Wagrowiec
12
Kotwica Kolobrzeg
01
İRAN - PRO LIGI
18:00
Persepolis FC
10
Esteghlal FC
00
MISIR - PREMIER LIG
18:00
National Bank of Egypt SC
01
Al Mokawloon Al Arab
00
18:00
Ismaily Sc
32
Aswan Fc
11
LITVANYA - 1 LYGA
18:00
FK Suduva Marijampole B
33
FK Vilnius BFA
23
18:00
FK Silas
22
FK Banga B
11
İRAN - AZADEGAN LEAGUE
18:20
Arman Gohar Sirjan
10
Kheybar Khorramabad FC
10
PORTEKIZ - İKINCI LIG B
18:30
Oliveirense
21
Academico de Viseu FC
00
FINLANDIYA - VEIKKAUSLIIGA
18:30
Haka Valkeakoski
03
KTP Kotka
01
18:30
Honka
12
Inter Turku
00
18:30
Kuopion Palloseura
20
IFK Mariehamn
20
BOSNA HERSEK - PRVA LEAGUE - FED BIH
18:30
FK Buducnost Banovici
13
FK Rudar Kakanj
13
İRAN - AZADEGAN LEAGUE
18:45
Pars Jonoubi Jam
10
Havadar SC
10
SUUDI ARABISTAN - SAUDI.PROF. LIGI
18:50
AL Ettifaq FC
43
AL Shabab (KSA)
12
BULGARISTAN - B PFG
19:00
Pirin
20
STRUMSKA SLAVA
00
LITVANYA - A LYGA
19:00
FK Nevesis
01
Hegelmann Litauen Kaunas
01
İRAN - AZADEGAN LEAGUE
19:00
Esteghlal Mollasani
10
Navad Urmia FC
10
LITVANYA - 1 LYGA
19:00
FK Jonava
70
FK Atmosfera
40
SIRBISTAN - SUPERLIGA
19:05
OFK Backa Palanka
05
FK Crvena Zvezda
04
AFC KUPASI
19:05
Altyn Asyr
22
FK Eskhata Khujand
22
SUUDI ARABISTAN - SAUDI.PROF. LIGI
19:15
AL Faisaly FC
21
Abha Club
00
19:20
AL Ain FC
02
Al Nassr FC
01
İRLANDA - PREMIER LIG
19:45
Finn Harps
11
Dundalk FC
10
DANIMARKA - 2ND DIVISION DOĞU
20:00
Hallerup
10
Naestved BK
10
ALMANYA - 3. LIG
20:00
1. Saarbrucken
20
SV Meppen 1912
10
İSVEÇ - DAMALLSVENSKAN,KADINLAR
20:00
Vaxjo DFF
01
Rosengard
01
İSVEÇ - 1. LIG GÜNEY GRUBU
20:00
Lindome
22
Utsiktens
11
LITVANYA - A LYGA
20:00
DFK Dainava Alytus
11
FK Riteriai
10
BEYAZ RUSYA - VYSSHAYA LIGA
20:00
Dinamo Minsk
20
Smorgon
10
DANIMARKA - SUPERLIGAEN
20:00
Vejle
22
Odense Boldklub
21
DANIMARKA - 1.LIG
20:00
Kolding IF
00
Hobro IK
00
BULGARISTAN - BIRINCI PROF. LIG
20:00
Montana
02
PFK Slavya Sofya
01
MISIR - PREMIER LIG
20:00
Ghazl El Mahallah
12
Al-Masry
11
KUVEYT - PREMIER LIG
20:20
Qadsia SC
11
Kazma SC
10
20:20
Al Nasr SC
02
Al Kuwait SC
01
20:20
AL-Shabab Kuwait
00
Al-Fehaheel
00
20:20
Al-Arabi (Kw)
30
AL Sahel
30
20:20
Al-Salmiya SC
03
Khaitan SC
01
ÜRDÜN - JORDAN LIGI
20:30
Al-Baqaa
01
Al Aqaba
00
20:30
Al Faisaly (Jor)
21
Al Jazeera C.Amman
10
ROMANYA - LIGA I
20:30
AChindia Targoviste
02
Viitorul Constanta
00
HOLLANDA - EREDIVISIE,KADINLAR
20:30
VV Alkmaar
33
Heerenveen Kadınlar
33
20:30
PEC Zwolle Kadınlar
20
Excelsior/Barendrecht
20
ÇEK CUMHURIYETI - 1ST DIVISION
21:00
Slovan Liberec
11
ZBROJOVKA Brno
00
KARADAĞ - 1. CFL
21:00
Decic Tuzi
01
FK Mladost Ljeskopolje
00
21:00
FK Iskra Danilovgrad
11
Buducnost Podgorica
11
21:00
FK Jezero Plav
10
Petrovac
00
21:00
Rudar Pljevlja
02
FK Sutjeska Niksic
01
21:00
Zeta
21
OFK Titograd
00
SUUDI ARABISTAN - SAUDI.PROF. LIGI
21:00
Al Ahli Saudi FC
10
Al Qadisiyah FC
00
21:00
Al Hilal (KSA)
11
AL Batin
11
İSVIÇRE - CHALLANGE LIGI
21:00
Kriens
30
Winterthur
00
21:00
Neuchatel Xamax FCS
11
Grasshoppers C.Zurich
11
21:00
Thun
13
Aarau
01
21:00
Stade LS Ouchy
30
Wil 1900
20
21:00
Schaffhausen
11
Chiasso
10
İZLANDA - 1ST DEILD
21:00
IBV Vestmannaeyjar
02
Fram Reykjavik
01
BELÇIKA - SÜPER LIG,KADINLAR
21:00
Sporting du Pays de Charleroi
41
Femina White Star Woluwe
41
HOLLANDA - EREDIVISIE,KADINLAR
21:00
Twente
10
AAjax
10
21:00
PSV Eindhoven
62
ADO Den Haag
62
POLONYA - III LIGA, GROUP 1
21:00
Bron Radom
01
Pelikan Lowicz
00
İRLANDA - BIRINCI LIG
21:30
Bray Wanderers
30
Cabinteely FC
20
BELÇIKA - SÜPER LIG,KADINLAR
21:30
KRC Genk
20
SV Zulte Waregem
20
ARJANTIN - PRIMERA B
21:30
Talleres de Remedios
14
Colegiales
12
KUZEY İRLANDA - PREMIERSHIP
21:30
Glenavon FC
40
Warrenpoint Town FC
20
POLONYA - I LIGA
21:40
Arka Gdynia
10
CWKS Resovia
10
İRLANDA - PREMIER LIG
21:45
Drogheda United
31
St. Patrick´s Athletic
20
İRLANDA - BIRINCI LIG
21:45
Galway United FC
10
Wexford
00
21:45
Treaty United
10
Athlone Town
10
21:45
University College Dublin
00
Cork City FC
00
BREZILYA - SUL-MATO-GROSSENSE
22:00
Aquidauanense MS
30
Uniao / AMS
30
CAF ŞAMPIYONLAR LIGI
22:00
MC Alger
11
Wydad AC
11
MISIR - PREMIER LIG
22:00
Zamalek SC
31
Enppi Club
31
İZLANDA - 1ST DEILD
22:15
Fjolnir
10
Grotta
10
22:15
Kordrengir
13
UMF Selfoss
02
22:15
Vikingur Olafsvik
15
Afturelding
14
İZLANDA - 2. DEILD
22:15
Kari
44
KV Vesturbaer
44
PORTEKIZ - CAMPEONATO DE PORTUGAL
22:30
UD Leiria
11
SCU Torreense
11
İZLANDA - 3. DEILD
23:00
Augnablik FC
11
Aegir
11
VENEZUELA - PREMIER LIG
23:00
Caracas FC
20
Monagas SC
10
ARJANTIN - PRIMERA NACIONAL
23:10
Chacarita Juniors
12
C.Atletico Temperley
00
PARAGUAY - 2.LIG
00:00
Sportivo San Lorenzo
11
Deportivo Santani
11
MEKSIKA - LIGA MX, KADIN, CLAUSURA
01:00
Atlas FC
00
Guadalajara
00
BREZILYA - U20 BREZILYA KUPASI
01:00
Vasco da Gama RJ
01
Internacional RS
01
VENEZUELA - PREMIER LIG
01:15
Hermanos Colmenarez
00
Zulia FC
00
BREZILYA - PAULISTA SERIE A1
01:30
Red Bull Bragantino SP
01
Palmeiras SP
00
ABD - USL CHAMPIONSHIP
02:00
Charleston Battery
03
Charlotte Indepedence
02
02:00
New York Red Bulls II
01
Miami FC
01
ABD - USL LEAGUE TWO
02:00
Charlotte Independence 2
11
Charlotte Eagles
11
02:00
South Georgia Tormenta 2
40
Asheville City SC
20
ABD - NATIONAL PREMIER SOCCER LEAGUE
02:00
Minneapolis City SC
60
Dakota Fusion FC
10